Starter   -   Inbjudningar   -   Kontakt

Anmälda spelare för Parabowling - Täbystriken 2019

Arrangeras av:     Täby Bowling
Telefon: 08-7585900
E-mail: info@tabybowling.se
Hemsida: www.tabybowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Klass Start
Adriano Nilsson BK Lindarna B Klass Söndagen den 29 september 11:15
Agneta Hansson Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Anders Fougner BK Lindarna B Klass Söndagen den 29 september 11:15
Anders Åslund BK Kristallen A Klass Söndagen den 29 september 13:45
Andreas Hansen BK Bus D Klass Söndagen den 29 september 12:30
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 29 september 10:00
Andreas Lyrberg BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Anna Torngren Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna D Klass Söndagen den 29 september 11:15
August Guilletmot BK Lindarna A Klass Söndagen den 29 september 11:15
Beata Silemo Täby BwK E Klass Söndagen den 29 september 10:00
Bernabè Orellana BK Lindarna C Klass Söndagen den 29 september 11:15
Bilal Alikhan Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 15:00
Camilla Nilsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 29 september 11:15
Camilla Salkert BK Lindarna B Klass Söndagen den 29 september 11:15
Caroline Dahlström Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 29 september 16:15
Caroline Södergren BK Kristallen E Klass Söndagen den 29 september 13:45
Catarina Karlsson Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Christian Åström BK Lindarna D Klass Söndagen den 29 september 11:15
Claes Kårsell Täby BwK A Klass Söndagen den 29 september 15:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 29 september 16:15
Daniel Gustafsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 29 september 11:15
Daniel Widberg Täby BwK A Klass Söndagen den 29 september 12:30
David Tärnström BK Bus C Klass Söndagen den 29 september 12:30
Edvin Behmer Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 15:00
Emma Jarheim BK Lindarna B Klass Söndagen den 29 september 11:15
Eric Plantin BK Bus A Klass Söndagen den 29 september 12:30
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 29 september 10:00
Fabian Enache Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 16:15
Filip Petersson Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Gösta Björk Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 15:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna B Klass Söndagen den 29 september 11:15
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Jens Persson BK Kristallen B Klass Söndagen den 29 september 13:45
Jessica Lindqvist BK Kristallen C Klass Söndagen den 29 september 13:45
Joakim Haraldsson BK Bus A Klass Söndagen den 29 september 12:30
Johan Larsson BK Kristallen A Klass Söndagen den 29 september 13:45
John Strindmark BK Lindarna A Klass Söndagen den 29 september 11:15
Jouni Salmi BK Kristallen B Klass Söndagen den 29 september 13:45
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 29 september 15:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 15:00
Kevin Knowles Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 10:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Lisa Skårman BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Louise Andersson Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 29 september 16:15
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 16:15
Makipää-Funck Rori BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Maria Hagstedt BK Kristallen B Klass Söndagen den 29 september 13:45
Marianna Ernemar Kings Pin BK B Klass Söndagen den 29 september 12:30
Matilda Holmgren BK Lindarna C Klass Söndagen den 29 september 11:15
Mats Bergström BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Max Eriksson BK Bus C Klass Söndagen den 29 september 12:30
Michael Strömhielm Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 16:15
Mika Toivonen BK Bus C Klass Söndagen den 29 september 12:30
Mikael Andersson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 29 september 16:15
Mikael Bjerkestrand Täby BwK D Klass Söndagen den 29 september 11:15
Mikael Holma BK Bus B Klass Söndagen den 29 september 12:30
Mikael Nystedt Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 15:00
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 15:00
Miriam Epstein Täby BwK D Klass Söndagen den 29 september 10:00
Niklas Norin BK Kristallen C Klass Söndagen den 29 september 13:45
Niklas Nyström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 16:15
Nils Rockberg Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 12:30
Patrik Ingö Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 16:15
Patrik Nygren BK Bus C Klass Söndagen den 29 september 12:30
Richard Andersson BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 29 september 15:00
Robert Synnerud BK Bus B Klass Söndagen den 29 september 12:30
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Samuel Karlsson BK Kristallen D Klass Söndagen den 29 september 13:45
Sara Torngren Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Sebastian Falk BK Bus D Klass Söndagen den 29 september 12:30
Simon Bernhardsson Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Sinem Youssnf BK Bus C Klass Söndagen den 29 september 12:30
Stefan Lundstedt BK Kristallen B Klass Söndagen den 29 september 13:45
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 29 september 15:00
Thomas Berglin Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Tommy Lindström BK Lindarna A Klass Söndagen den 29 september 11:15
Tony Jubel Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 16:15
Toomas Tarkpea BK Lindarna D Klass Söndagen den 29 september 11:15
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK C Klass Söndagen den 29 september 10:00
Victoria Valverde Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 29 september 16:15
Viktor Thelin BK Kristallen C Klass Söndagen den 29 september 13:45
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK D Klass Söndagen den 29 september 10:00
Yonathan Araya Nässel Täby BwK B Klass Söndagen den 29 september 12:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 29 september 15:00

TOTALT: 89 SPELARE