Starter   -   Inbjudningar   -   Kontakt

Anmälda spelare för Parabowling - Vårvinden 2019

Arrangeras av:     Bowl4Joy Vårby
Telefon: 08-740 44 34
E-mail: varby@rullaklot.nu
Hemsida: www.rullaklot.nu

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Klass Start
Adriano Nilsson BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Alexander Johansson BK Runan A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Anders Fougner BK Lindarna C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Andreas Hansen BK Bus D Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Andreas Hedin Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Andreas Lyrberg BK Kristallen C Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Anna Nyby-Christensen BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Anna-Leena Haataja SK Nova B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna E Klass Söndagen den 10 mars 13:45
August Guilletmot BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Beata Silemo Täby BwK E Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Bilal Alikhan Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Billy Giacone Täby BwK B Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Björn Peterzén BK Mälaren (n) C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Björn Zandén BK Kristallen B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Brittany Stewart BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Camilla Nilsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Camilla Salkert BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Caroline Dahlström Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Caroline Södergren BK Kristallen E Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Catarina Karlsson Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Christian Åström BK Lindarna C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Conny Nilsson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Daniel Gustafsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Daniel Hägerbäck SK Nova C Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Daniel Pettersson SK Nova E Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Daniel Widberg Täby BwK B Klass Söndagen den 10 mars 12:30
David Tärnström BK Bus C Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Edvin Behmer Täby BwK B Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen E Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Emelie Egeberg SK Nova B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Emma Jarheim BK Lindarna A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Eric Plantin BK Bus A Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Ernesto Rodriguez BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Fabian Enache Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Filip Petersson Täby BwK D Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Fredrik Nordberg BK Kristallen A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Frida Ek Kofod SK Nova C Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Gunnar Persson BK Kristallen E Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Gösta Björk Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Hanna Jonsson Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Jens Persson BK Kristallen A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Jessica Lindqvist BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Jessica Pavlov BK Lindarna D Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Jimmy Hernesten BK Kristallen B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Joakim Haraldsson BK Bus A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Johan Beck-Friis BK Lindarna E Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Johan Hillborg BK Bus C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Johan Holm BK Mälaren (n) C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Johan Larsson BK Kristallen A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
John Strindmark BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Jonny Erlandsson BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Jonny Hågensen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Jouni Salmi BK Kristallen B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Kevin Knowles Täby BwK A Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Leif Davidsson Hammarby IF BF A Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Lena Sommargren Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Lisa Dahl BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Lisa Skårman BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Louise Andersson Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Magnus Hedström BK Kristallen A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Maria Hagstedt BK Kristallen B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Mathias Eriksson SK Nova B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Mats Axelsson Täby BwK B Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Mats Bergström BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Mattias Lindberg SK Nova C Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Max Eriksson BK Bus C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Mika Toivonen BK Bus C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Mikael Andersson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Mikael Bjerkestrand Täby BwK D Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Mikael Holma BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Mikael Nystedt Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Mikael Thurfors BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Miriam Epstein Täby BwK D Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Niklas Norin BK Kristallen B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Nils Rockberg Täby BwK B Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Petra Söderström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Petri Tanner Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Petter Wrigstad BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Richard Andersson BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Richard Sköld BK Kristallen E Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Robert Henriques Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Robert Synnerud BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Robin Savolainen BK Bus A Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Samuel Karlsson BK Kristallen D Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Sari Nurmi Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Sebastian Falk BK Bus D Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Sinem Youssnf BK Bus C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Staffan Rhedin SK Nova B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Stefan Hellman BK Bus A Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Susanne Englund BK Lindarna B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Susanne Karlsson BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Therese Norberg BK Kristallen E Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Therese Persson BK Kristallen C Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Thomas Andersson SK Nova A Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Thomas Berglin Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Tobias Knaerkegaard SK Nova B Klass Söndagen den 10 mars 11:15
Tomas Gabrielsson BK Bus B Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Tommy Lindström BK Lindarna A Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK B Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Tony Jubel Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 10 mars 10:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna C Klass Söndagen den 10 mars 16:15
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Viktor Thelin BK Kristallen C Klass Söndagen den 10 mars 15:00
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK D Klass Söndagen den 10 mars 13:45
Yonathan Araya Nässel Täby BwK C Klass Söndagen den 10 mars 12:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 10 mars 10:00

TOTALT: 127 SPELARE